KFC i Burger King wzbogacą ofertę restauracyjną Galerii Północnej

Centra Handlowe

KFC i Burger King poszerzyły grono najemców strefy gastronomicznej Galerii Północnej, której otwarcie ma nastąpić już za mniej niż rok (2 kwartał 2017 roku). AmRest, spółka prowadząca m.in. restauracje marek KFC i Burger King, jest kolejnym sieciowym najemcą Galerii Północnej. Lokale najemcy zajmą powierzchnię w strefie food court na 2 piętrze centrum.

„Na strefę food court złożą się lubiane restauracje szybkiej obsługi i pełnowymiarowe restauracje z obsługą kelnerską. Chcemy, by każdy klient znalazł coś dla siebie. KFC i Burger King to popularne, światowe marki, które mają licznych wielbicieli i stanowią ważny element tenant mixu w Galerii Północnej.”  mówi Jacek Wachowicz, Chief Investment Officer w GTC.

Dzisiaj już 64 najemców podpisało umowy najmu w Galerii Północnej. Wśród tych najemców znajdują się takie znane marki jak Empik, Smyk, H&M, Wólczanka, Vistula, W. KRUK, Reserved, House, Cropp, Sinsay, MOHITO, CCC, Martes Sport, hipermarket Carrefour czy Cinema City. Swoją pierwszą w Polsce umowę najmu podpisał także odzieżowy gigant Forever 21.

gp_north_f_08_s (1)

Możesz również polubić

Korporacyjne Zobacz więcej

Działania GTC w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2025. Dobre praktyki”

Działania GTC w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2025. Dobre praktyki”
Korporacyjne Zobacz więcej

GTC z silnym wzrostem wyników operacyjnych w pierwszym kwartale 2026 r.

GTC z silnym wzrostem wyników operacyjnych w pierwszym kwartale 2026 r.
Korporacyjne Zobacz więcej

GTC kończy proces refinansowania oraz wzmacnia fundamenty finansowe na rok 2026

GTC kończy proces refinansowania oraz wzmacnia fundamenty finansowe na rok 2026