KMG Rompetrol na dłużej w City Gate

Biurowe

GTC przedłużyło umowę najmu z KMG Rompetrol, naftowym gigantem i jednym z kluczowych graczy sektora paliwowego w południowo-wschodniej Europie, o następne pięć lat. KMG Rompetrol w dalszym ciągu będzie zajmować 9 400 m kw. swojej centrali w City Gate w Bukareszcie.

KMG Rompetrol, międzynarodowy koncern naftowy działający w Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Gruzji i Francji, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu na 9 400 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w północnej wieży kompleksu City Gate aż do lipca 2023. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części biznesowej dzielnicy Bukaresztu i składa się z dwóch wież, oferujących prawie 48 tys. m kw. powierzchni biurowej.

“Zaufanie naszych partnerów biznesowych umacnia pozycję GTC jako wiodącego dewelopera na rumuńskim rynku biurowym. Jesteśmy szczęśliwi, że tak renomowana firma jak KMG Rompetrol zawierzyła nam raz jeszcze, a przedłużenie umowy jest dowodem satysfakcji płynącej z poziomu świadczonych przez nas usług” powiedział Bogdan Jigman, Dyrektor Zarządzający GTC Rumunia.

City Gate to jeden z najlepiej prosperujących projektów biurowych w stolicy Rumunii. W ubiegłym roku GTC uprościło strukturę własnościową kompleksu i zostało jego jedynym udziałowcem, wykupując udziały mniejszościowego partnera Bluehouse Capital.

dji-0154-3 (1)

Możesz również polubić

Korporacyjne Zobacz więcej

Działania GTC w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2025. Dobre praktyki”

Działania GTC w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2025. Dobre praktyki”
Korporacyjne Zobacz więcej

GTC z silnym wzrostem wyników operacyjnych w pierwszym kwartale 2026 r.

GTC z silnym wzrostem wyników operacyjnych w pierwszym kwartale 2026 r.
Korporacyjne Zobacz więcej

GTC kończy proces refinansowania oraz wzmacnia fundamenty finansowe na rok 2026

GTC kończy proces refinansowania oraz wzmacnia fundamenty finansowe na rok 2026